trida1pa.cz.tl
ahojky lidičky vítám Vás tu na těchto třídních webovkách!!!!

nastavit jako domovskou stránku

Jsme rádi, že jste se sem přišli podívat a vítám vás na této naší webové stránce třídy 2PA nástavby ve Varnsdorfu oboru Podnikání admin Pavla Šolínová a studenti této třídy!!!!!!!!
zwani.com myspace graphic comments
Vítáme Vás tu

Přidat k oblíbeným


   
  trida 2PA Varnsdorf
  Studenti Becka(ze spojene tridy)
 

 

 Toto jsou teda naši studenti z Béčka, kteří jsou snámi spojeny v jednu třídu což je 2PA

 

Bednář Kamil                    email: bedinka.02@seznam.cz
Blažej Miroslav                 email: BlazejMiroslav@email.cz
Brožová Eliška                  email: brozova.eliska@seznam.cz
Dudášová Anita                email:
Flek Petr      
                       email
Vanish@seznam.cz
Frenclová Simona            email:
frencljo@seznam.cz, Simona.Frenclova@seznam.cz
Chroustovská Iveta         email: IvuleChroustik@seznam.cz
Kocůrková Petra              email:
Košťák Tomáš                  email:
kostak.tomas@seznam.cz
Kyjovský Ondřej               email: Kyjak.1@seznam.cz
Legdan Lukáš                    email:l.legi@seznam.cz
Juhaszová Lucka             email:lucinkatresinka@seznam.cz
Kopecký Bohdan              email:Bohmic@seznam.cz,
Mirková Jaroslava           email: mirkova3@seznam.cz
Píša Jakub                          email:Jakub.Pisa@seznam.cz
Síčková Sylvie                   email:
Špičková Petra                  email:
Štemberková Sabina        email:
Farja@seznam.cz
Tremlová Ludmila






Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine E-Mail-Adresse:
Deine Nachricht:

 
  Dnes již byli 4 Besucher (11 Hits) zde! copyright © 2011 všechna práva vyhrazena © admin Pavla Šolínová  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
© admin Pavla Šolínová 2011